dieta na nowo :)

Bez kategorii
Od jakiegoś czasu zamierzałam zmienić dietetyka gdyż poprzednia dieta przestała na mnie działać. Długo się zastanawiałam, na kogo się zdecydować. Łukasza podglądałam od jakiegoś czasu. Patrzyłam na jego pracę ale też na treningi. Pomyślałam, że jeżeli mam być u kogoś pod opieką to fajnie by było żeby to była osoba, która wie co znaczy trening, wie jak to działa i wie co jest potrzebne. A skoro Łukasz biega i zna się na dietetyce to lepszego miksu mi nie potrzeba. Postawiłam na zmiany.

Łukasz jest byłym zawodnikiem sekcji lekkoatletyki biegów na 400 m AZS AWF Warszawa. Skończył AWF a obecnie studiuje na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Na co dzień trenuje w grupie Entre.pl TEAM.

Pierwsze nasze spotkanie miało miejsce na początku czerwca. Łukasz zebrał potrzebne dane, zważył i dobrał odpowiednią dietę dla mnie. Po miesiącu okazało się że ubyło mi aż 2% tkanki tłuszczowej. Mówię “aż” bo dla mnie to dużo. Na kolejnej wizycie nie było już tak spektakularnego spadku ale 17,7% tkanki tłuszczowej to dla mnie naprawdę fajny wynik. Dążę do uzyskania 15% i myślę, że jeśli będę grzecznie się słuchać i dalej trenować to taka wartość jest możliwa do osiągnięcia.

Teraz czekam na kolejną zmianę w diecie i liczę, że na kolejnej kontroli zobaczę 16 z przodu 🙂 
Gdybyście chcieli poczytać coś więcej o Łukaszu zajrzyjcie tutaj lub na facebook’a
poprzedni
następny

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply