test słuchawek bezprzewodowych

testy

Słuchawki dostałam od  Entre.pl Team. Mam je testować w trakcie Żoliborskiego Biegu Mikołajkowego, który będzie w niedzielę. Odebrałam je na tyle wcześnie, żeby móc naładować i pobiegać na treningach. 

To cudeńko na zdjęciu to Runners 30 firmy XX.Y.

Słuchawki przeznaczone są dla osób, które biegają z telefonem ponieważ łączą się przez bluetooth więc warto przemyśleć to przed zakupem, gdyż telefon trzeba będzie mieć zawsze ze sobą. Jest też wersja z wbudowanym odtwarzaczem mp3. Kolor zacny bo przecież kobiety lubią czerwony. Swoją drogą warto sprawdzić czy przez to jestem szybsza 🙂 
Dodatkowa, fajna opcja to możliwość odbierania telefonu. Tylko kto z Was przyznać się odbiera rozmowy w trakcie treningu 🙂 czasem się zdarzy więc fajnie mieć taką opcję.
W środę biegałam późno wieczorem więc i zimniej dlatego wyruszyłam w opasce. Słuchawki nie przeszkadzają absolutnie ani pod czapką/opaską ani nawet przez to, że noszę okulary. Z reguły muzyki słucham na dłuższych wybieganiach. Tym razem w planie było 6km + zabawa biegowa czyli szybsze odcinki (10) po 45″ ale kontrolujące styl biegu (śródstopie, moje łokcie, które mam w zwyczaju rozstawiać) a przerwy 1’15”. Potem lekkie 2km na powrót do domu. Muzyka, którą miałam bardzo mi pomagała. Brak kabli tym bardziej bo nic się nie “majtało”. 
Dziś natomiast wyszłam biegać rano kiedy było już ciepło. Chciałam sprawdzić czy słuchawki nie będą wypadać w momencie kiedy nie mam nic na głowie. 5 km biegu + rytmy na stadionie 80m w przerwie 80m. Słuchawki idealnie się trzymały, nie przeszkadzały w żaden sposób. 
Dla mnie bardzo fajne rozwiązanie i już czekam na jakieś dłuższe wybieganie.
 
poprzedni
następny

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply